Рідкі біоніті Outline Gel Lifter

27 Июня

Показання:
естетичні недоліки шкіри - поява зморшок і поглиблення складок внаслідок біологічного та фотостаріння, великі зморшки (складки), зниження тонусу і пружності шкіри обличчя, деформація овалу обличчя, деформація форми підборіддя і скул, птоз м'яких тканин обличчя, плечей, стегон, передньої черевної стінки

Склад:
• гіалуронана натрію, хлористий цинк
Стерильний в'язко-еластичний, прозорий, безбарвний, водовмісні биогель, який містить високоочищений гіалуронана натрію і хлористий цинк. В якості допоміжного речовини - фосфатний буфер до рН 7,2.

Препарат є мультіпрепаратом і містить в своєму складі концентровану високомолекулярну гіалуронову кислоту "SHISEIDO" (Японія) і досить високу концентрацію хлористого цинку. Дія гіалуронової кислоти полягає в ревіталізірующем ефекті на шкіру за допомогою стимуляції активності фібробластів і як наслідок останнього, активації початку синтезу колагену.
Цинк виступає каталізатором процесів неоколлагенеза, а також має антиоксидантну активність. Сформований дифузно-еластичне потовщення дерми на дні шкірної складки, виштовхує зморшку назовні і візуально усуває ефект гравітаційного птозу м'яких тканин обличчя.

Введений в товщу дерми Lifter заповнює зморшки шляхом створення шкірного потовщення. Даний ефект триває від півтора до двох років і є екологічним і фізіологічним для дерми, виключаючи будь-які ускладнення, пов'язані з введенням класичного наповнювача. Введення хлористого цинку супроводжується помірним асептическим запалення шкірних покривів і підшкірно-жирової клітковини, що надалі веде до формування щільної рівномірної сполучної тканини, що стискає шкіру в місці введення препарату. Шкіра стає пружною і підтягнутою, дно зморшки потовщується, шкірні складки розгладжуються.

Призначений для інтенсивного армування м'яких тканин обличчя.

Висока концентрація цинку дозволяє вже після першої процедури досягти вираженого ліфтингу тканин, усунення птозу і розгладження зморшок. Цинк рівномірно просочує дерму протягом 10-14 днів формує ущільнення сполучної тканини. Рекомендується для клієнтів у віковій категорії 40+, які мають виражену в'ялість шкіри обличчя.

Не рекомендується введення препарату в область шкіри чола, периорбитальной зони і шиї. На тілі можливе введення в будь-які зони.

Введення препарату здійснюється за допомогою мікроканюль або голкою в глибокі шари дерми. Філер протягом 10-12 днів деградує з дерми, де на його місці залишається самостійно сформована організмом еластична сполучна тканина, яка і виконує роль наповнювача тканин. На відміну від класичних гелеобразних наповнювачів, зморшки усуваються фізіологічним природним шляхом. Гель не перебуває у дермі тривалий час, і відповідно не викликає ускладнень, пов'язаних з введенням звичайних філерів. Процедура проводиться від 2 до 4 разів. Ефект впливу триває від 1,5 до 2 років.

Протипоказання:
• гнійно-запальні і хронічні шкірні захворювання в області передбачуваної ін'єкції
• Герпес в стадії загострення
• Гострий період будь-яких захворювань
• Діабет
• інфекційно-алергічна бронхіальна астма
• Активна форма туберкульозу
• Піодермія
• Підвищена чутливість до компонентів матеріалу
• Вагітність і лактація
• Вік менше 18 років
• Не рекомендується вводити препарат в місця, в яких вводилися постійні імплантати.

Побічні ефекти:
• Після застосування препарату можуть виникнути реакції, характерні для будь-яких інвазивних процедур, що може проявитися у вигляді набряку, почервоніння і свербіння, хворобливості і зміни кольору шкіри в місці ін'єкції.
• При появі будь-яких побічних ефектів, тривалістю понад два тижні після ін'єкції, обов'язково слід проконсультуватися з лікарем.

 
MedPlus Rambler's Top100